RECENZE, ZKUŠENOSTI, PŘÍBĚHY

Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.


stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8
č.251 Vaše výrobky jsou skvělé, konečně jsem našla něco, co je pro mě budoucnost a s kosmetikou od NEZESTÁRNI se nebojím stárnout:-)
Tereza Nováková
Dobrý den, také se chci podělit o své zkušenosti. Mám velice suchou pleť po celém těle. Živý kolagen Face, denní a noční krém nemají na moji suchou pleť chybu. Pleť je hydratovaná, svěží a není vidět občasná únava.Dále jsem objednala Ultra-zvlhčující tělový balzám a na tělo jsem ještě lepší přípravek neměla.Konečně nejsem šupinatá.

A poslední, co jsem vyzkoušela je šampon a teda vlasy jsou jemné, nemusím je žehlit, vypadají jak vyžehlené, i na pohled jsou zdravější.

Takže shrnutí je, že u výrobků z Nezestárni.cz určitě zůstanu, co mi finance na to vystačí. Určitě to má v mých 45 letech smysl, konečně sem našla něco, co je pro mě budoucnost. Nebojí m se s touto kosmetikou stárnout. Děkuji i za skvělý přístup, i to, že mě vždy se vším poradí.č.250 Živý kolagen s dračí krví je Úžasný Drak na omlazení pleti
Dana N.
Miluji Nezestárni.cz, používam živý kolagen s dračí krví a ta mě krásně omladila. Mimochodem já byla tak šťastná, že jsem ho i vyhrala. Je mi 61 let a vloni, ve svých 60 letech jsem se stala Missis Svoboda České republiky 2021 - musím o sebe nadále velmi pečovat. Neskutečně děkuji za úžasnou výhru. Týden používání a vrásky téměř nejsou, což je perfektní, konečně produkt, který ženu omladí.

Vaše spokojená zákaznice Dana Naomi
č.249 Inventia ACTIVE- už neznám bolest kloubů
Miloslava B.
Děkuji Vám za tento produkt.Je mi 70let a vždy na podzim přicházejí bolesti kolen a kloubů.Na Váš produkt si vždy musím našetřit,protože pomáhá!Moc Vás zdraví M.Budilová P.S. Letos výborná akce.
č.248 Naprostá spokojenost - prý vypadám o 10 let mladší
Stanislava Smejkalová
Jsem velmi spokojená s vašimi výrobky, každá kamarádka či známá, která mě několik týdnů neviděla mi říká, jak krásně vypadám, že nemám žádné vrásky.

A to už jsem "bohužel" oslavila šedesátku.

Tyto krémy, a hlavně živý kolagen FACE mi velmi vyhovují, nemám po nich žádné vyrážky ani ekzémy. Toto je první kosmetika, kterou si můžu bez obav objednat, protože nemám žádnou alergickou reakci.

Například moje zkušenost s FACE - na obličej - při otevření horké trouby jsem sáhla na plech a pak jsem rychle ponořila ruku do studené vody, lehce vysušila ručníkem a okamžitě si 2x nanesla pumpičkou kolagen FACE a jemně vmasírovala do dlaně a nikdy bych tomu nevěřila, ale žádné puchýře, opuchnutí ani zčervenání kůže na dlani se nekonalo. Skvělé! Moc děkuju za vaše výrobky.

Kamarádka už byla několikrát na "plastice obličeje", ale tak nějak se jí mění výraz ve tváři, ale po vaší kosmetice s živým kolagenem vidím, že se čas vrací zpátky a jak mi říkají ostatní, vypadám o 10 let mladší. Super!
č.247 Velké díky za vaše produkty s živým kolagenem
Eva S.
Dobrý den v Nezestárni,

velice jsem si vaše produkty oblíbila.

Nejvíce mě oslovil živý kolagn Face na obličej, v mých 61 letech mi nikdo věk nevěří. Velmi jsem si oblíbila bublinkovou masku a regenerační krém na ruce.

Dále používám kolagenoý šampon, kondicioner,živou vodu, lesk na rty a vyzkoušela jsem i vaše krémy.

Také kolagenové kapsle Invita Aktive - jsou výborné. Ani nevím jak by jsem všechny výrobky pochválila - jsou prostě skvělé.

Moc děkuji Eva S.
č.246 Živý kolagen jako zázračný lék na kožní nemoci, popáleniny i omlazení pleti
Iveta P.
K živému kolagenu jsme se poprvé dostala před asi čtyřmi lety, kdy jsem delší dobu řešila kožní problémy – opakující se kopřivku, která začala najednou, a nějak se nedařilo nalézt příčinu. Jsem alergik, tak jsme brala různé léky na alergii, hormonální masti. Během roku se problémy občas zlepšili, občas zhoršili. Hledala jsem, co by mi pomohlo. Pak jsem na internetu narazila na živý kolagen a i přes pro mě opravdu vysokou cenu jsem se ho rozhodla vyzkoušet. A hurá, zabralo to. Už sice nevím za jak dlouho, nicméně kopřivka už se zpátky nevrátila. No a teď mám velice čerstvý zážitek a to, že jsem se před 10 dny popálila na obličeji horkou vodou z papiňáku, která na mne mou neopatrností vystříkla. Nejdříve jsem trochu zpanikařila, pak jsme si ale vzpomněla, že jsem kdysi četla, že kolagen pomáhá i na popáleniny a tak jsme s ním rychle potírala obličej. V první hodině snad pořád. Omývala jsme obličej chladnou vodou na to kolagen a stále dokola. Obličej mi přestal pálit a dopadlo to dobře až na nos, kde jsem si zřejmě strhla nějaké puchýře, a tak ten nevypadal moc dobře. Nicméně dnes uplynulo 10 dnů a nos je zcela zdravý a i obličej mám takový mladší a svěžejší. To bude asi tím, že v minulosti jsme používala kolagen většinou na tělo, abych předcházela kopřivce, na obličej jen občas, ale teď za posledních 10 dnů dostal i obličej pořádnou dávku kolagenu. Takže mám radost. Tedy hlavně z toho, že popálenina na obličeji se zhojila, a já už se zase cítím dobře. Ještě štěstí, že jsem kolagen měla po této nešťastné nehodě hned po ruce.
č.245 Kolagen v kapslích Invita Active opravdu pomáhá v každém věku
Miloslava B.
Děkuji Vám za tento produkt. Je mi 70let a vždy na podzim přicházejí bolesti kolen a kloubů. Na Váš produkt Invita Aktiv si vždy musím našetřit,protože pomáhá! Moc Vás zdraví M.B. P.S. Letos výborná akce, děkuji.
č.244 Bublinková maska je super, pleť je krásně napnutá a úžasně hebká
Eva S.
Jednou za rok se už 35 let scházíme s "holkama" na babím víkendu. Letos jsem se těšila až si večer sedneme na pokoji a já dám všem na obličej Bublinkovou masku, kterou používám přes rok a asi nepřestanu. Miluji, když mě začne bublat na obličeji a bublinky pomalu praskají. Je to i příjemný relax, moje pleť je svěží, dýchá čistotou a je krásně vypnutá. Pak si dávám živý kolagen Face. Musím říct, že jsme se s holkama moc nasmály, když nám začal šumět obličej a když se bublinky ztratily, spadla jim čelist, když se viděly v zrcadle. A výsledek - na moje doporučení máte hodně nových klientek.
č.243 Lehce vytvoří závislost - funguje
Viktorie Viktorová - kosmetikakladno.eu
Jsem kosmetička a Sérum s vitaminem C jsem si objednala ihned po uvedení na trh bez valného očekávání. Mohu říci, že do posledního písmene splňuje to co slibuje. S účinky jsem nadšená nejen já, ale i moje klientky s nejcitlivější pletí. V salonu ho ráda používám v kombinaci s živým kolagenem Face a výsledky jsou hned viditelné. Pleť je projasněná, svěží a vypnutá. Moje klientky sérum rády používají a spolu s kolagenem si ho opakovaně objednávají. Jediná nevýhoda prý je, že si na sérum a kolagen vytváří lehkou "závislost" a musí ho používat neustále. Proto mám v salonu vždy pár kousků na prodej a doporučuji i všem, kteří si přejí udžet krásnou a zdravou pleť co nejdéle. Tedy za mě sérum 1* a nedivím se, že stejnou známku získalo i v testování Blesku pro ženy. Kosmetikakladno.eu

č.242 Ze začátku se mi zdálo, že to budou vyhozené peníze
Lenka K.
Úplně náhodou jsem narazila na váš článek o živém kolagenu, který pomáhá na stresovanou a unavenou pleť. Dlouho jsem váhala jestli si ho objednat, protože jsem už vyzkoušela hodně kosmetiky, ale stále to nebylo ono. Za poslední dva roky jsem starostmi zestárla tak, že už jsem se nechtěla ani dívat do zrcadla. Nakonec jsem se rozhodla a objednala si na obličej živý Přírodní kolagen Face.

Ze začátku se mi zdálo, že to jsou vyhozené peníze, ale asi po měsíci začala být moje pleť mnohem vypnutější a hlubší vrásky se zjemnily. Teď používám třetí měsíc, kolagen mě dochází a určitě si objednám další, protože moje pleť je mladistvější a jakoby září. I na krku vidím zpevnění. U kolagenu Face určitě zůstanu, je to pro moji pleť nečekaný zázrak, ve který jsem už nedoufala. Už vím, že se s ním nemusím tolik bát stárnutí a ochabování pleti. Kolegyňky v práci na mě také pozorují změnu a tak se začaly zajímat co dělám. Přinesla jsem jim váš katalog a společně plánujeme, co si u vás v Nezestáni objednáme.
č.241 Úžasné tonikum - i na nejcitlivější plet
MIrka P.
Dobrý den, moc děkuji paní Sojkové za okamžité vyřešení drobného problému a moc bych chtěla všem doporučit kolagenové zklidňující tonikum, které je opravdu věrné svému názvu, protože mou extrémně citlivou pleť se sklonem k zarudnutí a podráždění po čištění, a to zejména v oblasti očního okolí, skutečně nádherně zklidňuje. Vyzkoušela jsem již řadu produktů, ale po každém z nich mi pleť zčervenala a nepříjemně pálila, až s tonikem od Nezestárni konečně přišlo kýžené zklidnění, hydratace a celkově báječný pocit:-). Na toto tonikum tedy nedám dopustit a jiné už ani hledat a zkoušet nebudu, neboť mi toto naprosto vyhovuje. Děkuji a přeji krásný den. Mirka
č.240 Poděkování za nečekaně dobré regenerační účinky
Marcela J.
Dobrý den, moje milé NEZESTARNI,

chtěla jsem se podělit až s neuvěřitelným příběhem. Moje dcera si vyvrtla kotník po pádu ze schodů. Na pohotovosti ji udělali rentgen a chtěli dát na 3 týdny sádrový obvaz. Moc jsme se pohádaly když to odmítla a jela domů, protože měla druhý den velmi důležitý pohovor na získání vytoužené práce. Měla velmi dobré zkušenosti s vaším živým kolagenem na popáleniny a na naražený palec. Proto se - pro mě nesmyslně - rozhodla intenzivně mazat a masírovat svůj modrý, oteklý kotník každou hodinu(i v noci) s kolagenem BODY, který používala na zpěvnění těla. Bylo to až k nevíře, ale ráno byl otok minimální, bolest se úplně ztratila a hybnost byla mnohem lepší. Díky tomu mohla jít dcera na pohovor, sice ne v lodičkách, ale svoji snovou práci získala.

Díky této zkušenosti jsme neváhali a rozhodli se vyzkoušet i další kosmetiku a doplňky stravy s živým kolagenem. Celá rodina užíváme kolagenové kapsle INVITU SKIN BEAUTY, kolagen FACE, denní a noční krém a já na moje mastící se vlasy používám Vyživující sérum a peeling na vlasy. Nejen já, ale i moje kadeřnice vidíme velkou změnu, vlasy se tolik nemastí, jsou pevnější, mladistvější a mnohem kvalitnější. Všechny přípravky s vaším kolagenem, které používáme, mohu jen doporučit. A už se těším na další zkušenost s těmi, které neznám a ráda bych si je vyzkoušela, proto se těším na další slevovou akci.Ještě jednou děkuji za všechny skvělé produkty a přeji mnoho úspěchů. Marcela J.
Odpověď:
Milá paní Marcelo, děkujeme za krásný příběh a chápu, že jste s dceřiným rozhodnutím nesouhlasila. Živý kolagen v podobě hydrátu je opravdu výjimečné kosmeceutikum a díky své receptuře má často až neuvěřitelné účinky. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a nastartovává omlazující a samoregenerační procesy :-) Ale není to samozřejmě lék.

Eva Sojková - Wellness klub NEZESTÁRNI CZstránka: 1 2 3 4 5 6 7 8Nová otázka, příběh, komentář


0 kusů / 0

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.