Tajemství­ mého úspěchu

Home > O nás > Tajemství­ mého úspěchu
TYTO STRÁNKY SE JIŽ NEUPRAVUJÍ
PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE A NÁKUP SE SLEVOU PŘEJDĚTE NA
Děkuji za pochopení - Eva Sojková - zakladatelka kolagenového centra Wellness klubu

PODĚKOVÁNÍ

Firma UNILESK byla založena 19. 3. 1991 a tím se řadí k jedné z "nejstarších" firem v České republice.

Cesta kterou jsme museli ujít byla dlouhá, nelehká, někdy i trnitá. Ale my jsme obstáli a jsme tu pro Vás, naše stálé, ale i nové klienty.

Jsme tu jen díky Vám, díky tomu, že o nás mluvíte, že nás vyhledáváte, že nám věříte, že se k nám rádi vracíte.

A já bych touto cestou chtěla PODĚKOVAT muži, který mě v nelehkých začátcích věřil a pomohl k tomu, aby se velká většina z Vás o mě dozvěděla z několika televizních pořadů ÁČKO, Trní i jiných médií.

TÍM MUŽEM JE NÁŠ PŘEDNÍ PLASTICKÝ CHIRURG

Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc.

Doc. MUDr. Jan MĚŠŤÁK CSc. www.esthe.cz

Děkuji Vám pane docente, nejen jménem svým, ale i jménem celé dlouhé řady těch, kteří se díky Vám mohli se mou seznámit a změnit si život.

S úctou Eva Sojková Wellness klub NEZESTÁRNI.CZ studia UNILESK


Publikované články v měsíčníku Puls a Zdraví
(klikněte)

Časopis Puls

Odpovědi na dotazy čtenářů v poradně měsíčníku Zdraví
(klikněte)

Časopis Zdraví Časopis Zdraví Časopis Zdraví

Eva Sojková Eva Sojková Eva Sojková Eva Sojková

42 let 43 let

Eva Sojková

52 let


Byla jsem strašně unavená, sama, zoufalá, nešťastná. Chybělo mi vše, co si jen žena může přát..... začala jsem se nenávidět.......a jednoho dne, když mě bylo nejhůř, přišel můj syn , čtrnáctiletý puberťák, obejmul mě a dlouho držel. Řekl mi, že mě má moc rád a vůbec mu nevadí, že jsem tlustá a ještě spoustu krásných věcí a dal mi nádherné přáníčko. A i když je už teď dospělý a určitě se mu to nebude líbit, nemohu jinak, než se s Vámi o něj podělit :

Maminko moje, mám Tě moc rád, jen díky Tobě vím, jak je důležité umět rozdávat lásku a radost. Pořád se od Tebe učím nové a nové věci a vždy přitom cítím Tvou nekonečnou trpělivost. Chvíle, kdy se mnou sdílíš mé úspěchy a pády, jsou těmi, kterých si nejvíc vážím. Jsi tak všímavá ke všem okolo a vždycky poznáš, co koho trápí. Máš úžasný dar měnit malé starosti na velké radosti. Jsi ta, která vždycky najde překrásnou duhu za každým mráčkem. Jsi ta, která ví, kdy je třeba poradit a kdy jenom vyslechnout. Tvá láska je poklad, který je tak cenný, že se ani nedá vyjádřit slovy. Děkuji Tě za to, jaká jsi. Pro mě jsi ta nejkrásnější a nejdražší maminka na světě. Mám štěstí, že mám právě Tebe. Protože kdyby se maminky prodávaly, všechny děti by stály ve frontě jen na Tebe. A já bych se bál, že už se na mě nedostane. Mám tě rád takovou jaká jsi. A to se nikdy nezmění. Jsem šťastný, že právě Ty jsi moje maminka. A tak jako Ty jsi tu vždycky pro mě, tak i já jsem tu vždycky pro Tebe.

Bože, jak jsem byla hloupá, celý život jsem se honila za něčím, co nebylo v mých silách. Jak mi nadbytečné kilogramy a nedostatek lásky a peněz dokázaly srazit sebevědomí až na samé dno a já měla pocit, že jsem selhala jako žena, manželka, MATKA.

A najednou tu byl můj syn, který mi dokázal otevřít oči. Jak strašně jsem se před ním styděla. Ten den jsme dlouho seděli v objetí a plakali. Ale nebyly to slzy smutku, byly to slzy štěstí. štěstí z toho, že jsme dokázali společně překonávat tolik těžkostí, které nás posílily a my měli k sobě ještě blíž. Zaplavil mě úžasný pocit nekonečného blaha. Pocit, který se musí jenom prožít a přichází jen jednou za život a jen vyvoleným. Byla jsem šťastná, že já patřím mezi ty vyvolené a viděla jsem obrovské zástupy matek, které nikdy v životě nezažijí to co já i když jsou krásné, štíhlé, úspěšné a mají tolik peněz, že si mohou koupit cokoliv na světě.

JENOM NE TENHLE POCIT.

Eva Sojková - www.EVASOJKOVA.cz

vstup na e-shop NEZESTÁRNI.CZ

home mapa webu
vyhledávání:

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.